Kainos, techniniai duomenys ir įranga

„AutoTyrimai“ palaiko asmeninių (pagal paskirtį) automobilių duomenų bazę. Ši duomenų bazė yra išsamus techninių duomenų, kainų, o taip pat standartinės ir papildomos įrangos šaltinis.

Mūsų duomenų bazė apima informaciją apie visas Baltijos šalyse siūlomų naujų asmeninių (pagal paskirtį) automobilių versijas. Kadangi visi pasiūlos ir kainų pokyčiai yra fiksuojami ir pagal tai nuolat atnaujinama bei plečiama duomenų bazė, tokiu būdu ji atspindi vėliausius pokyčius.

Galima informacija apie automobilio kėbulo tipą, durų ir sėdimų vietų skaičių, variklio tipą, darbinį tūrį ir didžiausią galią, dinaminius rodiklius, pavarų dėžės tipą, varomus ratus, degalų tipą ir sąnaudas, CO2 emisijas, pagalbines sistemas, saugos įrangą, apsaugos priemones, komforto ir funkcionalumo priemones, multimedijos įrangą, fizinius matmenis ir svorius, ratus ir padangas, kainas, garantijas, mokesčius ir dar daugiau.

Taip pat atliekama standartinė ir individualizuota pasirinktų produktų (versijų) ir jų kainų lyginamoji (segmentinė) analizė. Beje, tokia analizė galima ir lengviesiems komerciniams (pagal paskirtį) automobiliams.