Apie mus

"AutoTyrimai" - pagrindinė firma Baltijos šalyse, teikianti automobilių ir su jais susijusių sferų verslui specializuotas informacines-konsultacines paslaugas. Šios paslaugos skirtos profesionaliam naudojimui ir teikiamos nuo 1994 m. Geografiškai mūsų paslaugos apima Lietuvą, Latviją ir Estiją.

Ką siūlome?

"AutoTyrimai" teikia savo klientams reguliarią, savalaikę ir patikimą tiek specializuotą, tiek bendrosios paskirties rinkos bei verslo informaciją, o taip pat jos pagrindu atlieka įvairiapusę analizę. Šalia to, siūlomi individualūs rinkos, verslo bei vartotojų tyrimai ir konkrečios verslo valdymo konsultacijos.

Ką išmanome?

"AutoTyrimų" reguliariosios paslaugos remiasi periodiškai atliekamais tyrimais ir apima (a) naujų ir naudotų lengvųjų bei sunkiųjų automobilių registravimą; (b) naujų lengvųjų automobilių pasiūlą, įrangą bei kainas; (c) naujų ir naudotų motociklų registravimą; (d) naujų ir naudotų priekabų bei puspriekabių registravimą; (e) visų tipų transporto priemonių parkus; (f) naujų lengvųjų automobilių platinimo kanalus ir prekybos tinklus; (g) visų tipų transporto priemonių valdytojų duomenų bazes.

Kam skirta?

"AutoTyrimų" paslaugos yra skirtos profesionaliam naudojimui ir orientuotos į praktinius rezultatus. Jos padeda aiškiai suvokti tikrąją rinkos būklę ir tokiu būdu leidžia priimti kokybiškus sprendimus, lemiančius galutinių veiklos rezultatų pagerinimą. Todėl, siekdami išplėsti teikiamų paslaugų apimtį, pagerinti priėjimą prie jų bei palengvinti praktinį panaudojimą, o taip pat sumažinti vartotojų sąnaudas, visiems klientams rekomenduojame reguliariųjų paslaugų prenumeratą, kuriai galioja žymiai palankesnės kainos ir prioritetinės pateikimo sąlygos.

Kas klientai?

"AutoTyrimų" paslaugomis naudojasi Baltijos šalyse veikiantys regioniniai automobilių platintojai ir pardavėjai, įvairūs automobilių gamintojai, stambiausi atsarginių dalių, reikmenų bei įrangos tiekėjai, automobilių serviso tinklai, finansinės institucijos, o taip pat gerai žinomos tarptautinės rinkos tyrimų bei konsultacinės bendrovės iš Europos, Šiaurės Amerikos ir Azijos.


Geresniam jūsų aptarnavimui, visus užsakymus prašome pateikti kaip galima anksčiau. Į priekį planuodami savo poreikius, ne tik gausite kokybiškas paslaugas, bet ir už jas mažiau mokėsite. Kviečiame detaliau susipažinti su mūsų paslaugomis, kad galėtumėte jomis kuo efektyviau pasinaudoti.