Apie mus

Kas tai yra?

„AutoTyrimai“ – pirmaujanti firma Baltijos šalyse, teikianti automobilių ir su jais susijusių sferų verslui specializuotas informacines ir konsultacines paslaugas. Šios profesionaliam naudojimui skirtos paslaugos teikiamos nuo 1994 m. ir geografiškai apima Lietuvą, Latviją ir Estiją.

Ką siūlome?

„AutoTyrimai“ teikia savo klientams reguliarią, savalaikę ir patikimą rinkos bei verslo informaciją, o taip pat jos pagrindu atlieka įvairiapusę analizę. Šalia to, siūlomi individualūs rinkos bei verslo tyrimai, o taip pat praktinės konsultacijos.

Ką išmanome?

„AutoTyrimų“ reguliariosios paslaugos remiasi periodiškai atliekamais tyrimais ir apima (a) naujų ir naudotų lengvųjų bei sunkiųjų automobilių registravimą; (b) naujų lengvųjų automobilių pasiūlą, įrangą bei kainas; (c) naujų ir naudotų motociklų registravimą; (d) naujų ir naudotų priekabų bei puspriekabių registravimą; (e) lengvųjų bei sunkiųjų automobilių parkus; (f) naujų lengvųjų automobilių platinimo kanalus ir prekybos tinklus; (g) visų tipų transporto priemonių valdytojų (juridinių asmenų) duomenų bazes.

Kam skirta?

„AutoTyrimų“ paslaugos yra skirtos profesionaliam naudojimui ir orientuotos į praktinius rezultatus. Jos padeda aiškiai suvokti tikrąją rinkos būklę ir tokiu būdu leidžia priimti kokybiškus sprendimus, lemiančius galutinių veiklos rezultatų pagerinimą. Todėl, siekdami išplėsti teikiamų paslaugų apimtį, pagerinti prieigą prie jų bei palengvinti praktinį panaudojimą, o taip pat sumažinti sąnaudas, visiems klientams rekomenduojame reguliariųjų paslaugų prenumeratą, kuriai taikomos tiek žemesnės kainos, tiek ir prioritetinės pateikimo sąlygos.

Kas klientai?

„AutoTyrimų“ paslaugomis naudojasi Baltijos šalyse veikiantys regioniniai automobilių platintojai ir pardavėjai, pasauliniai automobilių gamintojai, atsarginių dalių, reikmenų bei įrangos tiekėjai, automobilių serviso tinklai, finansinės institucijos, o taip pat tarptautinės duomenų agregavimo bei analizės, rinkos tyrimų, o taip pat konsultacinės bendrovės iš Europos, Šiaurės Amerikos ir Azijos.


Geresniam jūsų aptarnavimui, visus užsakymus prašome pateikti kaip galima anksčiau. Į priekį planuodami savo poreikius, ne tik gausite kokybiškas paslaugas, bet ir už jas mažiau mokėsite. Kviečiame detaliau susipažinti su mūsų paslaugomis, kad galėtumėte jomis kuo efektyviau pasinaudoti.