Apie mus

Kas tai yra?

„AutoTyrimai“ – svarbiausia firma Baltijos šalyse, teikianti automobilių ir su jais susijusių sferų verslui specializuotas informacines-konsultacines paslaugas. Šios profesionaliam naudojimui skirtos paslaugos teikiamos nuo 1994 m. ir geografiškai apima Lietuvą, Latviją ir Estiją.

Ką siūlome?

„AutoTyrimai“ teikia savo klientams reguliarią, savalaikę ir patikimą rinkos bei verslo informaciją, o taip pat jos pagrindu atlieka įvairiapusę analizę. Šalia to, siūlomi individualūs rinkos, verslo bei vartotojų tyrimai, o taip pat konkrečios konsultacijos.

Ką išmanome?

„AutoTyrimų“ reguliariosios paslaugos remiasi periodiškai atliekamais tyrimais ir apima (a) naujų ir naudotų lengvųjų bei sunkiųjų automobilių registravimą; (b) naujų lengvųjų automobilių pasiūlą, įrangą bei kainas; (c) naujų ir naudotų motociklų registravimą; (d) naujų ir naudotų priekabų bei puspriekabių registravimą; (e) lengvųjų bei sunkiųjų automobilių parkus; (f) naujų lengvųjų automobilių platinimo kanalus ir prekybos tinklus; (g) visų tipų transporto priemonių valdytojų duomenų bazes.

Kam skirta?

„AutoTyrimų“ paslaugos yra skirtos profesionaliam naudojimui ir orientuotos į praktinius rezultatus. Jos padeda aiškiai suvokti tikrąją rinkos būklę ir tokiu būdu leidžia priimti kokybiškus sprendimus, lemiančius galutinių veiklos rezultatų pagerinimą. Todėl, siekdami išplėsti teikiamų paslaugų apimtį, pagerinti priėjimą prie jų bei palengvinti praktinį panaudojimą, o taip pat sumažinti klientų sąnaudas, visiems klientams rekomenduojame reguliariųjų paslaugų prenumeratą, kuriai taikomos tiek žemesnės kainos, tiek ir prioritetinės pateikimo sąlygos.

Kas klientai?

„AutoTyrimų“ paslaugomis naudojasi Baltijos šalyse veikiantys regioniniai automobilių platintojai ir pardavėjai, įvairūs automobilių gamintojai, atsarginių dalių, reikmenų bei įrangos tiekėjai, automobilių serviso tinklai, finansinės institucijos, o taip pat tarptautinės rinkos tyrimų bei konsultacinės bendrovės iš Europos, Šiaurės Amerikos ir Azijos.


Geresniam jūsų aptarnavimui, visus užsakymus prašome pateikti kaip galima anksčiau. Į priekį planuodami savo poreikius, ne tik gausite kokybiškas paslaugas, bet ir už jas mažiau mokėsite. Kviečiame detaliau susipažinti su mūsų paslaugomis, kad galėtumėte jomis kuo efektyviau pasinaudoti.