Naujų transporto priemonių registravimo informacijos sistema kasdien.autotyrimai.lt

Mes sukūrėme informacijos sistemą, pateikiančią kasdienį transporto priemonių registravimą. Sistema veikia internete automatiniu būdu dalinai apdorotų pradinių duomenų pagrindu ir apima visas iki šios dienos įregistruotas transporto priemones. Ji leidžia stebėti ir analizuoti visas naujas transporto priemones, registruojamas kiekvieną dieną arba per bet kurį pasirinktą periodą.

Sistema apima asmeninius ir lengvuosius komercinius automobilius (M1, N1), sunkvežimius ir vilkikus (N2, N3), mikroautobusus ir autobusus (M2, M3), priekabas ir puspriekabes (O1-O4), o taip pat mopedus, motociklus ir keturračius (L1-L7). Duomenys gali būti pateikti pagal markes arba markes ir modelius. Galima pasirinkti šių metų, šio mėnesio, praėjusio mėnesio, praėjusios dienos arba bet kurį kitą nestandartinį laikotarpį. Yra galimybė lyginti duomenis su tokiu pat laikotarpiu pernai arba prieš tai praėjusiu periodu. Duomenys gali būti grupuojami dienomis, mėnesiais arba metais.

Sistemoje yra ir papildomi duomenys, tokie kaip registravimo statusas, didžiausias leistinas svoris, kėbulo tipas, degalų tipas, variklio darbinis tūris, variklio didžiausia galia, valdytojo (naudotojo/savininko) tipas (n.d. Estijai), regionas (registravimo vieta).

Kiekvienas asmuo gali gauti neperleidžiamą individualų prisijungimą prie sistemos, o asmenų iš vienos organizacijos skaičius nėra ribojamas. Kiekvienas potencialus klientas, besidomintis sistema, gali gauti ribotą (demonstracinį) prisijungimą nemokamai, o po to įsigyti nuolatinį prisijungimą pagal savo poreikius.

Ši sistema taip pat apima visas tris Baltijos šalis: Lietuvą, Latviją ir Estiją.

# Prisijungimo planas Duomenų* aprašymas LA** SA*** PP**** MM*****
A Minimalus markė, be lyginimo LAa SAa PPa MMa
B Bazinis markė, markė & modelis, be lyginimo LAb SAb PPb MMb
C Bazinis Plius markė, markė & modelis, su lyginimu LAc SAc PPc MMc
D Pagrindinis markė, markė & modelis, statusas, svoris, su lyginimu LAd SAd PPd MMd
E Išsamusis markė, markė & modelis, visos duomenų detalės******, su lyginimu LAe SAe PPe MMe

* bet kuris variantas apima visus duomenų laikotarpius ir grupavimus; ** lengvieji automobiliai: asmeniniai ir komerciniai; *** sunkieji automobiliai: sunkvežimiai ir autobusai; **** priekabos & puspriekabės (lengvosios ir sunkiosios); ***** mopedai, motociklai ir keturračiai; ****** statusas, leistinas svoris, kėbulo tipas, degalų tipas, variklio tūris, variklio galia, regionas, valdytojo tipas (n.d. Estijai)


Prisijungti prie sistemos

Iliustracijos:

Modelių analizė mėnesiais (už trumpesnį pasirinktą laikotarpį)

Modelių pateikimas

Modelių analizė dienomis pagal degalų tipą, variklio darbinį tūrį ir galią

Detalių pateikimas